İ.Melih Gökçek Resmi Web Sitesi | melihgokcek06@gmail.com

Yapılanlar

Yaşlılara Yönelik Hizmetler

  Dostlarla bir araya gelip, orta şekerli kahvenizi yudumlayıp, eğlenirken; biraz olsun, yılların yorgunluğunu atabilmeniz için çalışıyoruz.
Hizmeti evinize getirerek sizlerin rahatı ve huzuru için çalışmaya devam ediyoruz.

YAŞLI LOKALLERİ
“Genç Büyüklerimizin” sosyal hayatın modern adımlarına uzak kalmamaları için “Aile Yaşam Merkezleri” “Yaşlı Hizmet Merkezleri”, “Yaşlılar Lokalini açtık. Burada “Genç Büyüklerimiz” internetten, Türk Sanat Müziği korolarına; satrançtan, resim kurslarına kadar birçok aktiviteye katılma imkânı buluyorlar.

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Yaşlılar Lokali’, Eryaman Aile Yaşam Merkezi, Planet Aile Yaşam Merkezi ve Pursaklar Aile Yaşam Merkezlerinde bulunuyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Yaşlı Lokallerinden bugüne kadar 36.757 yaşlı üye faydalandı.

YAŞLILAR BİLGİ ERİŞİM MERKEZİ
“Yüzü ışığa yönelmiş insan, kaç yaşında olursa olsun gençtir.”

Ankara’da yaşayan yaşlıların gelişen teknolojiyi öğrenmeleri ve kullanabilmeleri amacıyla kurulan Yaşlılar Bilgi Erişim Merkezi’nde bugüne kadar 8384 yaşlı üye; bilgisayar ve internet eğitim kurslarından yararlandı.

YAŞLILAR HİZMET MERKEZİ
Yaşlılar Hizmet Merkezinden bugüne kadar 296.152 üye faydalandı.

YAŞLILARA EVDE TEMİZLİK HİZMETİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi, üye olan yaşlılara evlerinde temizlik hizmeti veriyor. Bugüne kadar 287.237 yaşlıya, evlerinde temizlik hizmeti verildi.

YAŞLILARA EVDE BAKIM-ONARIM HİZMETİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi, üye olan yaşlılara evlerinde; tadilat, tamirat gibi bakım onarım hizmetleri veriliyor. Bugüne kadar 32.000 yaşlı vatandaşa evlerinde bakım onarım hizmeti verildi.

YAŞLILARA SAĞLIK HİZMETİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi, üye olan yaşlılara evlerinde; sağlık hizmeti veriliyor. Bugüne kadar 89.123 yaşlı evlerinde sağlık hizmetinden faydalandı.

YAŞLILARA ÜCRETSİZ OTOBÜS KARTI
Ankara Büyükşehir Belediyesi 1997 yılından bu yana “Yaşlılara Ücretsiz Otobüs Kartı" hizmeti veriyor. Bugüne kadar bu hizmetten 861.602 yaşlımız faydalandı.

YAŞLILARA YAZ TATİLİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yaşlılar Hizmet Merkezi’ne üye olan yaşlılar her yıl ücretsiz olarak Akçay’da bulunan Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisine gönderiliyor. Bugüne kadar 1675 yaşlımız ücretsiz yaz tatiline gönderildi.

YAŞLILARA PSİKO-SOSYAL DESTEK HİZMETİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi, üye olan yaşlılara evlerinde; psiko sosyal destek hizmeti veriyor. Bugüne kadar 34.568 yaşlıya evlerinde psiko sosyal destek hizmeti verildi.
HABERLER / BASIN BÜLTENLERİ

Melih Gökçek'in ilk kitabı 'Sol Siyaset FETÖ İlişkileri'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "Sol Siyaset ve FETÖ İlişkileri" isimli kitabı çıktı. devamı... 5.4.2017 21:42:50

Başkan Gökçek'ten SKM görevlilerine teşekkür yemeği

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine 5. kez seçilerek rekor kıran Başkan Melih Gökçek, Ankara Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) görevlileri ile AK Parti Ankara İl Teşkilatı temsilcilerine bir “teşekkür” yemeği verdi. devamı... 12.4.2014 14:51:38

YSK da 'Gökçek' dedi

Büyükşehir Belediye Başkanlığını 5. kez kazanan Başkan Melih Gökçek, Yüksek Seçim Kurulu’nun, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimlerin iptalini isteyen başvurusunu ret etmesi kararını değerlendirdi. devamı... 10.4.2014 11:51:40

Başkan Gökçek Yavaş'ın iddialarına cevap verdi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: “CHP milletvekilleri ile CHP adayı Mansur Yavaş toplantılar yaparak, tansiyonu yüksek tutmak ve milleti sokağa dökmek istiyor” dedi. devamı... 7.4.2014 13:06:53

''Bana oy veren vermeyen herkesin belediye başkanıyım''

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını 5. kez kazanarak, tarihi bir rekora imza atan Melih Gökçek, Adliye’den mazbatasını aldıktan sonra basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Gökçek, “Ankara 5 kez bizi seçtiğine göre biz bu işi hak ettik. Ankaralı hizmetlerden memnun ve yapmaya devam edeceğiz” dedi. devamı... 6.4.2014 01:44:38